piątek, 8 lipca 2016

50 mecz Mistrzostw Europy za nami.

Mecz Niemcy - Francja został nazwany "przedwczesnym finałem" i tylko jedna z tych drużyn mogła zagrać z Portugalią w finale, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na Stade de France. 10 lipca, w finale zagrają gospodarze turnieju, którzy pokonali Niemców 2:0. Większe szansę na zdobycie mistrzostwa Europy dałbym gospodarzom tego turnieju. Nie tylko dlatego, że to oni, organizują te mistrzostwa, ale także dlatego, że grają lepiej. Strzelili więcej bramek. Portugalczycy w jedym zagrali dobrze. Jedynie z Walią wygrali w regulaminowym czasie gry. W pozostałych spotkaniach, mieli ogromne problemy ze zwcyięstwem i cudem przechodzili do kolejnej fazy rozgrywek. Natomiast Francuzi, strzelili o 5 goli więcej, niż Portugalczycy, bo 13, i stracili 4, a Portugalia 5. Więc to pokazuję, że nieco większe szanse na wzniesienie pucharu ma zespół Deschampsa. Zachwycają oni na tym turnieju i należy im się tytuł mistrza Europy. Są faworytami tego meczu. z dziesięciu meczy obu ekip, Francja wygrała wszystkie.  Ale finał pokaże, kto rzeczywiście zasługuje na to trofeum i walka będzie zacięta do ostatniego gwizdka.

1 komentarz:

  1. Miejmy nadzieję, że Portugalia przegra w finale (mam nadzieję, że nie powtórzy się autobus grecki bodajże 2004 roku).

    OdpowiedzUsuń

Start ekstraklasy w najbliższy weekend

20 lipca (piątek) rusza nowy sezon ligowy w Polsce. Sezon 2018/2019 zacznie się od debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej Miedzi Legnica ...