czwartek, 24 grudnia 2015

Manchester United zwolni van Gaala?

Ostatnio coraz częściej mówi się o zwolnieniu Louisa van Gaala z Manchesteru United, a zastąpieniem go jego asystentem Ryan'em Gigsem albo Pepem Guardiolą, który po zakończeniu tego sezonu przestanie być trenerem Bayernu Monachium. Powodem, dla którego van Gaal miałby zostać zwolniony, są słabe wyniki zespołu. "Czerwone Diabły" w ostatnich tygodniach spisują się fatalnie.
Jeszcze miesiąc temu Manchester United był wiceliderem Premier League. Przygodę z Ligą Mistrzów zakończyły już na fazie grupowej, a w lidze doznały dwóch porażek z drużynami z dolnej cęści tabeli - na wyjeździe z AFC Bournemouth Artura Boruca 1:2 i u siebie w takim samym stosunku z Norwich City. Konferencja przed sobotnim meczem ze Stoke City trwała dokładnie 4 minuty i 58 sekund. 64-letni szkoleniowiec odpowiedział tylko na trzy pytania telewizji. Z przedstawicielami prasy nie zamierzał w ogóle rozmawiać. Jaka będzie przyszłość Holendra na Old Trafford? Najprawdopodobniej wyjaśni się to w najbliższych dniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Francja mistrzem świata po raz drugi w historii

Francja mistrzem świata Francja była faworytem w finałowym starciu z Chorwatami. W tym turnieju drużyna prowadzona przez Zlatko Dalicia p...