poniedziałek, 5 października 2015

Remis w derbach.

Chyba nikt nie wątpił w to, że derbowe mecze Realu Madryt z Atletico Madryt zawsze są bardzo ciekawe. Przeważnie jak grają ze sobą te oba zespoły, można się spodziewać gry na wysokim poziomie. Taka była prezentowana także wczoraj. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Ja od początku obstawiałem właśnie remis w tym spotkaniu. Real ma w swoich szeregach takiego piłkarza, jak Cristiano Ronaldo, który stanowi poważne zagrożenie pod bramką swoich rywali. Oczywiście Atletico też w swoim zespole ma u siebie dobrych zawodników, na przykład Antoine Griezmanna, a więc można było liczyć, że spotkanie będzie wyrównane. Biorąc także pod uwagę fakt, że znajdowali się na czwartej i piątej pozycji, więc te kilka kolejek pokazało też, że grają podobny futbol. Ale mają jeszcze przed większą część sezonu, więc muszą ten dobry futbol prezentować, aby nie skończyć sezonu jedynie na 4-5 miejscu.

1 komentarz:

  1. "Biorąc także pod uwagę fakt, że znajdowali się na czwartej i piątej pozycji, więc te kilka kolejek pokazało też, że grają podobny futbol. Ale mają jeszcze przed większą część sezonu, więc muszą ten dobry futbol prezentować, aby nie skończyć sezonu tylko w pierwszej piątce".

    Po prostu mistrz! :)

    OdpowiedzUsuń

Start ekstraklasy w najbliższy weekend

20 lipca (piątek) rusza nowy sezon ligowy w Polsce. Sezon 2018/2019 zacznie się od debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej Miedzi Legnica ...