niedziela, 9 sierpnia 2015

Transfer Mario Goetzego - plotka czy rzeczywistość?

W ostatnim czasie dość dużo się mówi o tansferze Mario Goetzego. Może on opuścić Bayern Monachium właśnie jeszcze tego lata. Goetze od jakiegoś czasu był łączony z Juventusem Turyn. Co prawda ten temat ucichł, ale znowu powrócił. Miałby zastąpić Arturo Vidala, który przybył właśnie do stolicy Bawarii. Bawarczycy proponowali mistrzom Włoch wymianę, ale ci odmówili. Oczywiście nie tylko Juventus może stać się nowym klubem niemieckiego pomocnika. Jest on też łączony z powrotem do Borussi Dortmund. Nie są to jeszcze oficjalnie informacje, ale jest coraz bliżej odejścia Mario Goetzego z Monachium, ale według mnie Niemiec może za nie długo rzeczywiście opuścić obecny klub. Jego sytuacja w Bayernie nie jest dobra. Jeśli by odszedł do innego klubu, miałby kosztować około okolicach 37 milionów euro.

3 komentarze:

 1. Mi się wydaje że on nie odejdzie

  OdpowiedzUsuń
 2. "Jego sytuacja w ostatnim czasie w Bayernie nie zalicza się do idealnych".
  Hahahahahahahahaahahaahahaah....
  WALDI MISZCZ!!! :) Ty skończyłeś chociaż gimnazjum???

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze że poprawiłeś bo aż oczy bolały. Może będę ci poprawiał wszystko? A jak już będziesz najbardziej znanym i bogatym dziennikarzem w Polsce to kasą dzielimy się pół na pół :)
  Co ty na to Waldi MISZCZU? ;)

  OdpowiedzUsuń

Liga Europy - 1/8 finału.

     Dziś rozlosowano pary 1/8 finału Ligi Europy. Największym hitem tej fazy będzie mecz Milanu z Arsenalem Londyn. Oba zespołu w 1/16 zagr...