sobota, 13 czerwca 2015

Polska wygrywa. Lewandowski z hat-trickiem.

Reprezentacja Polski wygrała z Gruzinami 4:0, podobnie jak w Tbilisi. Przed tym meczem uchodziliśmy za faworyta, ale oglądając go nie byłem pewny jak się on zakończy. Dopiero w drugiej odsłonie zaczęliśmy wykorzystywać nadarzające się nam okazje. Do 89 minuty chyba każdy miał wątpliwości co do wyniku końcowego tego spotkania. Szczególnie w 82 minucie, gdy nasi rywale mieli fantastyczną okazję do wyrównania, ale na szczęście trafili w poprzeczkę.
Zarówno dla mnie jak i dla innych na pewno wspaniałym przeżyciem był wyczyn Roberta Lewandowskiego, który między 89, a 93 minutą skompletował hat-tricka. Co prawda nasi piłkarze mieli już w pierwszej połowie kilka świetnych okazji bramkowych i już przed przerwą ,,Lewy" mógł strzelić przynajmniej dwa gole. Adam Nawałka będzie teraz przygotowywał polską kadrę na mecz towarzyski z Grecją, który odbędzie się za 3 dni na PGE Arenie w Gdańsku. Wszyscy, a przynajmniej większość kibiców liczy na to, że Polska utrzyma tą dobrą passę i nie przegra rywalizacji z Grekami.