sobota, 31 stycznia 2015

Bayern Monachium niespodziewanie przegrywa wysoko po przerwie zimowej z Wolsfurgiem!

Wczoraj, 30 stycznia Bayern Monachium po zimowej przerwie przegrał z drugim w tabeli Wolsfurgiem i to aż 1:4! Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał, nawet kibice zwycięskiej drużyny. Jedynego gola dla Bayernu strzelił niespełna 22-letni obrońca, Juan Bernat w 55 minucie. Mimo wygranej gospodarze mają stratę aż ośmiu ,,oczek" do zespołu Guardioli. To pierwsza jego porażka w tym sezonie w Bundeslidze. Fani Bawarczyków maja nadzieję,  że to tylko jeden jedyny raz zdarzyła im się taka wpadka i nadal będą grać świetną piłką, jak dotychczas. Trener Monachijczyków na pewno marzy o potrójnej koronie w tym sezonie więc nie może sobie pozwolić na takie wpadki. Jego podopieczni może i nadal są myślami jeszcze w domach w rodzinnym gronie, a tylko fizycznie na boisku i najlepiej będzie dla nich będzie, żeby ich myśli wróciły również na boisko. Czas leniuchowania się dla nich skończył.