sobota, 13 grudnia 2014

Laurent Blanc nieszczęśliwy w PSG?

Pewne źródła donoszą, że trener Paris Saint-Germain nie czuję się dobrze w ostatnim czasie w drużynie, którą prowadzi. Może też mieć wpływ na to porażka w ostatnim meczu Ligi Mistrzów z Barceloną 1:3, mimo, że PSG prowadziło i dało rywalom wyrównać stan meczu i strzelić kolejne bramki. Sam w jednym z wywiadów nadmienił, że zastanawia się nad bliską przyszłością i czy chce nadal prowadzić tą drużynę. Blanc wspominał też Carlo Ancelottiego, według niego, wielkiego trenera, który obecnie prowadzi Real Madryt. Mówi, że żałuję, że nie dał z siebie tylko co on i że udało mu się osiągnąć takich sukcesów, jak włoski szkoleniowiec i zastanawia się czy chce jeszcze prowadzić drużynę z Paryża. Czy rzeczywiście odejdzie? To się okaże dopiero za jakiś czas.

1 komentarz:

  1. "Mówi, że żałuję, że nie dał z siebie tylko co on i że udało mu się osiągnąć takich sukcesów, jak włoski szkoleniowiec" - po napisaniu proponuję przeczytać każdy tekst ponownie w celu poprawy błędów :)

    OdpowiedzUsuń

Start ekstraklasy w najbliższy weekend

20 lipca (piątek) rusza nowy sezon ligowy w Polsce. Sezon 2018/2019 zacznie się od debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej Miedzi Legnica ...