sobota, 1 listopada 2014

Bayern wygrywa rzutem na taśmę z Borussią.

Bayern nadal po 10 kolejkach nie przegrał rzadnego spotkania. Wygrał z Barussią Dortmund 2:1, mimo, że od 31 minuty przegrywali 0:1 po bramce Marco Reusa. Obie bramki Monachijczycy strzelili w drugiej połowie spotkania. W 72 minucie do wyrównania doprowadził Robert Lewandowski, a zwycięską bramkę strzelił Robben w 85 minucie, wykorzystując skutecznie rzut karny i nadal zostają bez porażki. Po tym meczu odnieśli swoje siódme zwycięstwo w sezonie. Jak na razie po dziesięciu spotkaniach Bayern Monachium stracił tylko 3 gole, strzelając 23. W tabeli jest na pierwszej pozycji i ma 4 punkty przewagi nad Wolfsburgiem . Jutro swój mecz rozegra jak na razie trzecie drużyna w tabeli, Borussia M'Gladbach i w teorii ma szansę na odzyskanie fotel wicelidera.