czwartek, 4 września 2014

Reprezentancji Niemiec przegrywają towarzystko z Argentyną.

Podopieczni Joachima Loewa przegrali 2:4 z Argentyną, mimo, że zwycięska drużyna grała bez kontuzjowanego Messiego, który w ostatniej kolejce PrimieraDivision doznał kontuzji prawej nogi i nie mógł wesprzeć drużyny narodowej. Argentyna prowadziła już 4:0 ale 2 gole dla zmniejszenia strat zdobyli 2 minuty po bramce na 4:0 Angela Di Marii odpowiedział Andrea Schurle i w 78 minucie gola zdobył Mario Goetze. W ten sposób goście zrewanżowali się za przegrany finał 0:1 po dogrywce w tegorocznych mistrzostwach Świata w Brazylii. Wiele kibiców jest ciekawych jak wyglądałby ten mecz jak Lionel Messi w nim zagrał. Oby szybko doszedł do pełnej formy. Ten mecz zapowiadał się niesamowicie ciekawie. Po niedługim czasie zagrały ze sobą dwie drużyny, które nie dawno grały w ostatnim meczu turnieju w Brazylii.