czwartek, 28 sierpnia 2014

Arsenal wygrał z Besiktasem Stambuł!

Arsenal Londyn zwyciężył z turecką drużyną, Besiktasem Stambuł, wygrywając skromnie 1:0. Bramkę na wagę awansu do dalszej rundy zdobył sprzedany z Barcelony chilijski piłkarz, Alexis Sanchez. Gospodarze od 75 minuty meczu grali w osłabieniu w polu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Mathiue Debuchu'ego. Wojciech Szczęsny w bramce swojej drużyny rozegrał całe spotkanie, a w 86 minucie otrzymał żółty kartonik. W tym spotkaniu sędzia pokazał aż 11 żółtych kartek, z czego jedna w konsekwencji była czerwona. Ta rywalizacja była ostra i zacięta pod względem fauli i różnych przewinień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bez goli w Turynie, Barcelona pewna awansu.

Mecz Juventusu Turyn z Barceloną był uznany za hit kolejki Ligi Mistrzów. I słusznie. Może też dlatego mogliśmy go obejrzeć TVP 1. Mecz był ...